Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Obchodno-výrobný areál na predaj, investičná príležitosť

Interné ID: JP-75
Ulica: Istvána Gyurcsóa
Obec: Dunajská Streda
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Výrobné priestory
Iné:
385 000 €

Popis nehnuteľnosti

Veľký pozemok s obchodno-výrobnými budovami sa nachádza v susedstve výrobných prevádzok neďaleko centra mesta.

Pozemok s rozlohou 2512 m2 tvoria spevnené (betónové) plochy a trávnaté plochy.

Stavby:

1. nepodpivničená drevostavba s rozlohou 231 m2, kde sú umiestnené kancelárie, kotolňa, sociálna miestnosť, kuchynka, dielňa a sklad.

2. nepodpivničená murovaná budova s vyriabilnými vnútornými stenami. Na prízemí sa nachádza obchodná miestnosť (55,1 m2), sociálne zázemie (4,6 m2), kotolňa (4,8 m2) a tri skladové (výrobné) priestory (5 + 43,5 + 122 m2) Na poschodí je trojizbový byt (kancelársky priestor) s rozlohou 74,2 m2, ktoré sa dajú využiť na ubytovanie pracovníkov. Miestnosti sú veľké a svetlé (16,8 + 21,7 + 16,1 m2) - kuchyňa s kuchynskou linkou, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, umývadlom a samostatnou toaletou, komora.

Výrobné a skladové priestory majú vlastný vchod. V prístavbe je umiestnená dvojgaráž.

Kúrenie stavieb je plynové prostredníctvom radiátorov.

3. a 4. - oceľové sklady so zastavanou plochou 70 m2

Na pozemku sa nachádza vlastná studňa, požiarná studňa, žumpa 30 m2. Prístup kamiónmi a nákladnými autami na pozemok je bezproblémový.

Areál je veľmi dobre využívateľný na rôzne formy podnikania, resp. na stavbu ďalších objektov.

Okolie je tiché, hoci vo vzdialenosti 60 m sa nachádza frekventovaná cesta. Napojenie na hlavný cestný ťah Bratislava - Komárno, ako aj na Galantu je rýchle.

Nehnuteľnosti sú aj dobrou investičnou príležitosťou vďaka svojej polohe v blízkosti centra mesta a v susedstve MOL Arény.

K dispozícii je čerstvý znalecký posudok na ponúkané nehnuteľnosti v hodnote 488.000,- eur, ktorý buduci kupujúci môže využiť k čerpaniu úveru.

Diskontná cena na túto zaujímavú ponuku je 385.000,- eur. V cene za nehnuteľnosť budú zahrnuté všetky poplatky za prípravu zmlúv, poplatky na katastri, poplatky u notárov za overenie podpisov. Všetky naše zmluvy a dokumenty sú vypracované advokátskou kanceláriou, bezpečnosť obchodu je garantovaná autorizovanými zmluvami.

Ďalšie informácie rada poskytnem na tel. č. 0911665552.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
2512 m2
Úžitková plocha:
865 m2
Kúpeľňa:
áno

Maklér

Judita Petrufová

Judita Petrufová

certifikovaný maklér

  • Slovensky
  • Magyar
  • Pусский
  • Česky
  • rusr
  • sora

Vďaka mojim skúsenostiam a individuálnemu prístupu ku každému klientovi a každej nehnuteľnosti pomáham s hladkým predajom. Mojím miestom pôsobnosti  je okres Dunajská Streda, avšak neváham za klientmi vycestovať aj za jeho hranice. Ak sa chcete odbremeniť od všetkých starostí spojených s predajom nehnuteľnosti a ušetriť si kopu času a energie, neváhajte sa na mňa obrátiť!

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti