Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Sme tím realitných a finančných sprostredkovateľov, pre ktorých je naša práca aj hobby.

Na realitnom trhu pôsobíme už od roku 2007 a víziou riaditeľky Edity Nagy bolo od začiatku poskytovať klientom objektívne a komfortne realitné a finančné služby pod jednou strechou. Skúsenosti z finančného trhu zbierame už od roku 2004 a tie nás radia medzi profesionálov.

Od založenia v roku 2007 sme pomohli nájsť domov viac ako 2700 klientom, nastavili sme im optimálne financovanie ich bývania a servisovaním pomáhame našim klientom vo vybavení poistných udalostí z ich poistiek.

Spojením realít a finančného sprostredkovania dokážeme objektívne na mieru ušiť riešenie na každý finančný cieľ našich klientov. Či už sa jedná o kúpu vysnívaného domova, investičnej nehnuteľnosti, alebo o vyriešenie najlepšej hypotéky, refinancovanie a konsolidácie úverov, zabezpečenia rodiny a majetku, riešenia predčasného splatenia úveru cez investície máme prehľad a poskytujeme našim klientom profesionálne komplexné služby pod jednou strechou.

Prácu prenechajte nám - my za Vás radi všetko bezpečne a zodpovedne vyriešime na kľúč.