Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

36 árový pozemok, UPI: byty, polyfunkcia - Znížená cena!

Interné ID: JP-86
Ulica: Poľná
Obec: Dunajská Streda
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bytová výstavba
130 €/m2
Exkluzívna ponuka

Popis nehnuteľnosti

Vitajte!

Mám pre vás jedinečnú ponuku - veľký pozemok s rozlohou 3637 m2 (približne 63x57 metrov), ktorý je určený pre výstavbu bytových domov do 3 nadzemných podlaží. Tento pozemok je ideálnou príležitosťou pre developéra, ktorý hľadá vhodnú lokalitu pre svoj nasledujúci projekt.

V územnom pláne je stanovená maximálna zastavanosť na úrovni 30%, čo zaručuje dostatok priestoru pre komfortné bývanie. Zároveň je stanovený minimálny podiel zelene na úrovni 40%, čo prispieva k príjemnej atmosfére a kvalite života pre budúcich obyvateľov.

Všetky inžinierske siete sú dostupné pri pozemku, čo zabezpečuje jednoduché pripojenie na elektrinu, vodu a ostatné potrebné služby. Okrem toho, vedľa tohto pozemku momentálne prebieha výstavba bytových domov, čo naznačuje rastúci záujem o túto lokalitu.

Cena tohto pozemku je atraktívna - 130 eur/m2, čo predstavuje celkovú sumu 472.810 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov za realitné služby. Všetky zmluvy a dokumenty sú vypracované advokátskou kanceláriou, čo zaručuje bezpečnosť obchodu a vašu istotu.

Pre ďalšie informácie o tejto jedinečnej ponuke ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0911665552. Som pripravená zodpovedať vaše otázky a poskytnúť ďalšie podrobnosti. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a zrealizujte svoj nasledujúci úspešný developerský projekt s týmto výnimočným pozemkom.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
3637 m2
Plocha pozemku:
3637 m2

Maklér

Judita Petrufová

Judita Petrufová

certifikovaný maklér

  • Slovensky
  • Magyar
  • Pусский
  • Česky
  • rusr
  • sora

Vďaka mojim skúsenostiam a individuálnemu prístupu ku každému klientovi a každej nehnuteľnosti pomáham s hladkým predajom. Mojím miestom pôsobnosti  je okres Dunajská Streda, avšak neváham za klientmi vycestovať aj za jeho hranice. Ak sa chcete odbremeniť od všetkých starostí spojených s predajom nehnuteľnosti a ušetriť si kopu času a energie, neváhajte sa na mňa obrátiť!

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti