Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Nádherný lesný pozemok pri Malom Dunaji - raj pre rybárov!

Interné ID: JP-93
Ulica: Lesná
Obec: Potônske Lúky
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
Iné:
59 500 €
Exkluzívna ponuka

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť 4097 m2 malebného lesného pozemku pri obci Potônske Lúky, nachádzajúceho sa na brehu Malého Dunaja. Tento nádherný kúsok prírody je ideálny pre všetkých milovníkov rybolovu a pokojného relaxu v prírode.

Hlavné výhody tohto pozemku zahŕňajú:

Ideálne pre rybárov: Nachádzate sa na brehu Malého Dunaja, ktorý je známy svojou bohatou rybárskou populáciou. Môžete tu chytať rôzne druhy rýb a prežiť dni plné radosti a zážitkov.

Prírodná krása: Tento pozemok je obklopený krásnou prírodou a lesmi, čo vám poskytne únik od ruchu mesta a umožní vám naplno si vychutnávať tiché a pokojné okolie.

Rozsiahla plocha: S rozlohou 4097 m2 ( pozemok pri rieke s rozlohou 1126 m2 a pozemok s lesným porastom 2971 m2) ponúka dostatok priestoru na postavenie chaty, kde si môžete oddýchnuť po dlhých rybárskych výpravách.

Dostupnosť: Pozemok je prístupný z blízkej cesty, čo zabezpečuje pohodlný prístup a pohodlnú cestu do obce a okolitých oblastí.

Investičný potenciál: Tento pozemok ponúka aj skvelý investičný potenciál. Môžete ho využiť ako rekreačný pozemok pre seba a svoju rodinu alebo ho predať v budúcnosti so ziskom, keď jeho hodnota vzrastie.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť vlastniť lesný pozemok pri Malom Dunaji, kde môžete realizovať svoje rybárske sny a užívať si prírodnú krásu tejto oblasti. Kontaktujte nás ešte dnes na tel. č. 0911665552 alebo emailom a dozviete sa viac o tomto úžasnom pozemku a jeho možnostiach.

Cena: 59500,- eur a zahŕňa  sprostredkovateľskú províziu vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
4097 m2
Plocha pozemku:
4097 m2

Maklér

Judita Petrufová

Judita Petrufová

certifikovaný maklér

  • Slovensky
  • Magyar
  • Pусский
  • Česky
  • rusr
  • sora

Vďaka mojim skúsenostiam a individuálnemu prístupu ku každému klientovi a každej nehnuteľnosti pomáham s hladkým predajom. Mojím miestom pôsobnosti  je okres Dunajská Streda, avšak neváham za klientmi vycestovať aj za jeho hranice. Ak sa chcete odbremeniť od všetkých starostí spojených s predajom nehnuteľnosti a ušetriť si kopu času a energie, neváhajte sa na mňa obrátiť!

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti