Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Profesionálne právne služby

Naša legislatíva ešte žiaľ realitnú činnosť nereguluje v takom rozsahu, ako by to bolo nutné, jedno je však už dané – právne služby, t.j. vyhotovenie zmlúv v prípade realitnej činnosti, by mala každej realitnej kancelárii vyhotovovať advokátska kancelária alebo advokát.

Napriek tomu, u nás ešte stále fungujú realitné kancelárie, ktoré si robia zmluvy „na kolene“, následne sa potom stáva, že dodatky k odstráneniu nedostatkov si musia potom klienti riešiť sami. Mnoho realitných kancelárií stále neposkytujú profesionálne realitné služby, preto sú názory ľudí na realitnú činnosť také zmiešané, čo úplne chápeme.

My sa snažíme klientom poskytnúť naozaj plnohodnotné, profesionálne služby od začiatku až do konca – od náberu, po obhliadky, podpisu rezervačnej, následne kúpnej zmluvy, prípadného financovania kúpnej ceny až po odovzdanie nehnuteľnosti do užívania kupujúcemu.

Všetky zmluvy nám pripravuje náš dlhoročne zazmluvnený advokát JUDr. Peter Nyílfa, ktorý je našim klientom v prípade potreby ochotný poskytnúť aj poradenstvo a zabezpečuje nám autorizovanie podpisov zmluvných strán flexibilne a komfortne aj po pracovnej dobe.

V prípade zistenia nedostatkov v zmluvných dokumentoch, čo sa môže stať – keďže sme ľudia a chybu môže spraviť každý, tieto odstraňujeme okamžite a na naše náklady.

Sme pripravení byť Vašimi profesionálnymi partnermi od začiatku až do konca procesu predaja, kúpy alebo nájmu Vašej nehnuteľnosti.